ПЕТАР ПОП АРСОВ     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

95 m2 | 3 соби, изграден 1994 год. | Шифра #9854

Опис на имотот

ПРОДАВАМ КУЌА ХИТНО ЦЕНА ПО ДОГОВОР
САМО ЗА СЕРИОЗНИ КЛИЕНТИ ДОГОВАРАЊЕ НА ЛИЦЕ МЕСТО НЕ ПО ТЕЛЕФОН

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: ПЕТАР ПОП АРСОВ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: УНИВЕРЗАЛНА САЛА
 • Површина: 95 m2
 • Површина на дворот: 55 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1994
 • Кат: Приземје / 00
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 1134 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.03.2017 19:55

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад