LILE PESTANI APARTMANI     Охрид,

6 eur/месец   (0 eur/m2)

150 m2 | 14 соби, изграден 1998 год. | Шифра #9554

Опис на имотот

APARTMNI LILE PESTANI
Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: LILE PESTANI APARTMANI
 • Град: Охрид
 • Населба:
 • Во близина на: Pestani
 • Површина: 150 m2
 • Површина на дворот: 300 m2
 • Бр соби: 14
 • Година на градба: 1998
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 1311 пат/и
 • Огласот е објавен на 24.09.2017 10:16

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад