Kukja so deloven prostor     Скопје, Центар

850,000 eur   (2,429 eur/m2)

350 m2 | 10 соби, изграден 1958 год. | Шифра #7935

Опис на имотот

Куќа во Скопје/Центар/“Маџир Маало“ кај комплекс банки - НБМ. во приземје Ресторан КЕЈ.
Се продава на сериозен купувач кој знае да цени атрактивна локација, комплетна документација, маркица за деловно-станбен објект П+5+П,1650m2 изградена површина, приватизирано градежно земјиште, платени сметки, можност за брз трансфер на имотот. Специјална погодност - разработен ресторан.
Идеално решение за иднината на семејството и бизнисот!

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Kukja so deloven prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: NBRM
 • Површина: 350 m2
 • Површина на дворот: 110 m2
 • Бр соби: 10
 • Година на градба: 1958
 • Кат: 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 1764 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.02.2018 09:46

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад