Se izdava opremen stan      Скопје, Тафталиџе 1

270 eur/месец   (5 eur/m2)

60 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #7470

Опис на имотот

Se izdava ubavo namesten stan vo Taftalige 1 vo blizina na srednoto gradezno uciliste sproti TC Leptokarija.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Se izdava opremen stan
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: Partizanska/GUC
 • Површина: 60 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 3169 пат/и
 • Огласот е објавен на 01.04.2013 18:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад