HITNO SE PRODAVA2-SOBEN STAN VO CENTAR     Скопје, Центар

72,000 eur   (1,059 eur/m2)

68 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #7315

Опис на имотот

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR -DEBAR MALO NA UL:DONBAS SO 68M2(62+6).STANOT IMA EDNA POGOLEMA SPALNA SOBA SO TERASA .DNEVNA,TRPEZARIJA SO TERASA ,KUJNA I KUPATILO I PODRUM OD 6M2 NA 1 KAT OD 4 KATA (P+3). PORADI KATNOSTA I LOKACIJATA ODLICEN I ZA DELOVEN PROSTOR 071/236-009

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: HITNO SE PRODAVA2-SOBEN STAN VO CENTAR
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Debar malo
 • Површина: 68 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 5735 пат/и
 • Огласот е објавен на 23.01.2018 13:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад