Abc Dom     Скопје, Карпош 1

300 eur/месец   (8 eur/m2)

40 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8671

Опис на имотот

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Abc Dom
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на: Карпош
 • Површина: 40 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 4
 • Наместен: Да
 • Огласот е виден 1228 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.12.2017 15:51

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад