CRNA GORA BAR SUSANJ LETO 2017     Црна Гора,

5 eur/месец   (0 eur/m2)

300 m2 | 10 соби, изграден 2009 год. | Шифра #4775

Опис на имотот

CRNA GORA-BAR-SUSANJ IZDAVANJE PRIVATNOG SMESTAJA-SOBA,BLIZU PLAZE,NOVOGRADNJA,POVOLJNO,... http://www.privatni-smestaj-pejovic.com e-mail:nada.pejovic@hotmail.com tel:382 30 350 562 00382 67 852 878

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: CRNA GORA BAR SUSANJ LETO 2017
 • Град: Црна Гора
 • Населба:
 • Во близина на: PLAZE
 • Површина: 300 m2
 • Површина на дворот: 2000 m2
 • Бр соби: 10
 • Година на градба: 2009
 • Кат: 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 1617 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.03.2017 21:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад