ETNO VILA - Krusevo (lok.- centar)     Крушево,

7 eur/месец   (0 eur/m2)

300 m2 |  соби, изграден 1875 год. | Шифра #3299

Опис на имотот

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI, kabelska TV, DVD...)


tel. 070 673 427 - Nikola

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: ETNO VILA - Krusevo (lok.- centar)
 • Град: Крушево
 • Населба:
 • Во близина на: Avtobuska stanica
 • Површина: 300 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 1875
 • Кат: 2
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 5810 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.12.2017 10:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад