Elitni apartmani - Vila ,,LA KOLA,, - vo centarot na Krusevo     Крушево,

10 eur/месец   (0 eur/m2)

600 m2 | 9 соби, изграден 2006 год. | Шифра #3295

Опис на имотот

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni studia, trokrevetni, cetvorokrevetni i petokrevetni apartmani
(sopstven parking, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD...i najubaviot pogled vo gradot)

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Elitni apartmani - Vila ,,LA KOLA,, - vo centarot na Krusevo
 • Град: Крушево
 • Населба:
 • Во близина на: Detska gradinka
 • Површина: 600 m2
 • Површина на дворот: m2
 • Бр соби: 9
 • Година на градба: 2006
 • Кат: 4
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 9984 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.12.2017 10:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад