VIKTORI     Скопје, Центар

85,000 eur   (977 eur/m2)

87 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1190

Опис на имотот

SE PRODAVA SOLIDEN STAN VO STROG CENTAR-GRADSKI ZID,87 m2 SO 2 SPALNI,NA 1 KAT.ORIENTIRAN KON ISTOK.STANOT E IDEALEN I ZA DELOVEN PROSTOR.CENA 85000 EUR.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: OLIMPISKI BAZEN
 • Површина: 87 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 38 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.02.2018 20:58

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад