АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

49 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-3/3697

Опис на имотот

Sifra-3/3697-Se prodava stan vo Kisela Voda, 49m2, dvosoben, na 3 kat, so podrum 8m2.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 49 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 9 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 12:10

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад