АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

39 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #DP-599

Опис на имотот

Sifra-DP-599-Se izdava prostor za kancelarii , 39m2, 2 prostorii, opremena kujna, na prizemje, del od kuka, cena 200e.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 39 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 8 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 11:07

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад