АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-13517

Опис на имотот

Шифра-13517-Се издава стан во Центар во близина на Католичка, 50м2, двособен, на 5 кат со лифт, комплетно наместен, со паркинг.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Katolicka
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 20 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 13:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад