Agencija Prostor     Скопје, Центар

15 eur/месец   (0 eur/m2)

70 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8051/1

Опис на имотот

Се Издава Деловен Простор во Центар спроти Краш со површина од 70м2. Просторот е со санитарен чвор, посебни саати за струја и вода , со чајна кујна. Се издава празен на подолг период. Цена 15еур/м2 со место за договор. Шифра 8051/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Centar
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 21 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 12:59

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад