Agencija Prostor     Скопје, Центар

1,300 eur/месец   (8 eur/m2)

170 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра #8050/1

Опис на имотот

Се Издава Локал кај Грчка Амбасада со површина од 170м2. Се издава празен.Цена 1300еур.Шифра 8050/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Grcka Ambasada
 • Површина: 170 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 19 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 12:43

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад