Agencija Prostor     Скопје, Центар

3,500 eur/месец   (33 eur/m2)

105 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8049/1

Опис на имотот

Се Издава Дуќан кај Грчка Амбасада со површина од 105м2, тераса 70м2 и подрум од 200м2. Има 2 тоалета. Цена 3500еур. Шифра 8049/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Grcka Ambasada
 • Површина: 105 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 17 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 11:54

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад