Agencija Prostor     Скопје, Центар

350 eur/месец   (6 eur/m2)

56 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8047/1

Опис на имотот

Се издава Деловен Простор позади Собрание со површина од 56м2. Се наоѓа на мезанин, има две простории плус чајна кујна, со тоалет. Се издава на подолг период. Цена 350еур. Спроти овој простор се издава уште еден простор од 170м2 за 7еур/м2 со место за договор. Шифра 8047/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Gradsko Sobranie
 • Површина: 56 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 16 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 11:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад