Agencija Prostor     Скопје, Козле

150 eur/месец   (2 eur/m2)

100 m2 | 3 соби, изграден 1990 год. | Шифра #6004/1

Опис на имотот

Се издава куќа во Козле со површина од 100м2 со вградена кујна и трпезарија, посебна дневна соба, и две спални соби. Се издава празна за подолг период. Цена 150еур.Шифра 6004/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Козле
 • Во близина на: Kozle
 • Површина: 100 m2
 • Површина на дворот: 1 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 20 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 10:47

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад