Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

200 eur/месец   (3 eur/m2)

70 m2 | 3 соби, изграден 1990 год. | Шифра #3046/1

Опис на имотот

Се издава стан позади ТЦ Бисер со површина од 70м2.Се наоѓа на 1ви кат. Цена 200еур.Шифра 3046/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: TC Biser
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Огласот е виден 13 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 10:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад