Agencija Prostor     Скопје, Центар

600 eur/месец   (8 eur/m2)

75 m2 | 3 соби, изграден 2010 год. | Шифра #3045/1

Опис на имотот

Се издава стан кај Дом на Градежници.Станот е со површина од 75м2. Се наоѓа на 2ри кат. Цена 600еур.Шифра 3045/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Дом на градежници
 • Површина: 75 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 2 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 19 пат/и
 • Огласот е објавен на 08.02.2018 16:42

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад