Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (7 eur/m2)

43 m2 | 2 соби, изграден 2015 год. | Шифра #2029/1

Опис на имотот

Се издава нов стан кај Католичка Црква со површина од 43м2, наместен. Се наоѓа на 1ви кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, една спална соба. Има лифт, картичка за влегување, клима, струја. Цена 300еур. Шифр 2029/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Katolicka Crkva
 • Површина: 43 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 25 пат/и
 • Огласот е објавен на 08.02.2018 16:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад