Agencija Prostor     Скопје, Центар

210 eur/месец   (5 eur/m2)

42 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #2028/1

Опис на имотот

Се издава стан кај ТЦ Рамстор. Станот е комплетно наместен со површина 42м2.Има дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, купатило. Цена 210еур. Шифра 2028/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: ТЦ Рамстор
 • Површина: 42 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 19 пат/и
 • Огласот е објавен на 08.02.2018 16:17

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад