Agencija Prostor     Скопје, Центар

230 eur/месец   (7 eur/m2)

35 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #1036/1

Опис на имотот

Се издава гарсоњера кај Бугарска Амбасада со површина од 35м2. Цена 230еур.Шифра 1036/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Bugarska Ambasada
 • Површина: 35 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 20 пат/и
 • Огласот е објавен на 08.02.2018 14:47

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад