BILIVA     Скопје, Шутка

13 eur   (0 eur/m2)

6410 m2 |  | Шифра #131

Опис на имотот

SE PRODAVA PLAC VO SUTO ORIZARI OD 6410M2 ZA IZGRADBA NA ZEMJODELSKO STOCARSI I DRUGI PROIZVODNI DEJNOSTI cena 13evra/m2
TEL. ZA KONTAKT 070/384-152

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: BILIVA
  • Град: Скопје
  • Населба: Шутка
  • Во близина на:
  • Површина: 6410 m2
  • Огласот е виден 15 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.02.2018 17:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад