Се изнајмува     Скопје, Илинден

1 eur/месец   (0 eur/m2)

55 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #18233

Опис на имотот

Се изнајмува деловен простор наменет за секаков вид на дејности има ставено вода и струја. Просторот е на главната улица во близина на основно училиште.
Во С. Мралино.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Се изнајмува
 • Град: Скопје
 • Населба: Илинден
 • Во близина на:
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 20 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.02.2018 15:13

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад