Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (6 eur/m2)

52 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра #8046/1

Опис на имотот

Се издава дуќан во Аердром со површина од 52м2. Цена 300еур со место за договор. Шифра 8046/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: TRI BISERI
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 22 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.02.2018 16:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад