Agencija Prostor     Скопје, Центар

550 eur/месец   (26 eur/m2)

21 m2 | 1 соби, изграден 1974 год. | Шифра #8045/1

Опис на имотот

Се издава дуќан во Буњаковец со површина од 21м2.Просторот е празен. Цена 550еур.Шифра 8045/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: BUNJAKOVEC
 • Површина: 21 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1974
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 24 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.02.2018 18:18

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад