СЕ ПРОДАВА     Скопје, Бутел 1

1 eur   (0 eur/m2)

5000 m2 |  | Шифра #18227

Опис на имотот

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: СЕ ПРОДАВА
  • Град: Скопје
  • Населба: Бутел 1
  • Во близина на:
  • Површина: 5000 m2
  • Огласот е виден 19 пат/и
  • Огласот е објавен на 07.02.2018 13:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад