ul.14.br 31 Sopiste     Скопје, Сопиште

500 eur/месец   (4 eur/m2)

120 m2 | 3 соби, изграден 2006 год. | Шифра #18212

Опис на имотот


Kuka na dva kata so galerija, pristoj opremena, gradena vo sovremen stil, so dvor i prekrasen pogled na gradot. Vo ubav ambient, na cist vozduh.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: ul.14.br 31 Sopiste
 • Град: Скопје
 • Населба: Сопиште
 • Во близина на: restoran Gemidzii
 • Површина: 120 m2
 • Површина на дворот: 500 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2006
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 23 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.02.2018 19:53

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад