Plac vo Sopiste     Скопје, Сопиште

25 eur   (0 eur/m2)

700 m2 |  | Шифра #18201

Опис на имотот

Placot se nogja odma posle lulaskite levo kaj fabrikata za kontakt na brojot 071252188

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Plac vo Sopiste
  • Град: Скопје
  • Населба: Сопиште
  • Во близина на: Lulaskite
  • Површина: 700 m2
  • Огласот е виден 28 пат/и
  • Огласот е објавен на 03.02.2018 14:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад