Kuka vo Saraj     Скопје, Ѓорче петров

1 eur   (0 eur/m2)

245 m2 | 10 соби, изграден год. | Шифра #18197

Опис на имотот

Se prodava kuka od 245 m2 vo Saraj.
Kukata e na 2 sprata + podrumi i nadvoresna garaza.
Dvorno mesto - 700m2
Podrumi - 100m2
Garaza - 22m2

Cista dokumentacija.

Cena po dogovor.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Kuka vo Saraj
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на:
 • Површина: 245 m2
 • Површина на дворот: 700 m2
 • Бр соби: 10
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 26 пат/и
 • Огласот е објавен на 02.02.2018 19:56

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад