VIKTORI     Скопје, Кисела вода

42,000 eur   (1,000 eur/m2)

42 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #1183

Опис на имотот

SE PRODAVA STAN 42 m2 SO 1 SPALNA NA 4/7 KAT VO K.VODA-RASADNIK.STANOT SE PRODAVA SO VGRADENA KUJNA,PLAKAR,KLIMA,TENDA NA TERASA.ORIENTIRAN KON JUGOISTOK. CENA 42000 EUR.FIKSNO.VREDI DA SE VIDI.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: RASADNIK-DABAR
 • Површина: 42 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 4 / 7
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 61 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.02.2018 21:28

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад