VIKTORI     Скопје, Центар

300 eur/месец   (7 eur/m2)

41 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1177

Опис на имотот

VO SRCETO NA DEBAR MAALO SE IZDAVA PROSTOR 41 m2 - 3 SOBI + KUJNA.NA 1 KAT,IMA I TERASA.PROSTOROT MOZE DA BIDE I OPREMEN KANCELARISKI.VREDI DA SE VIDI.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: BOEMSKA ULICA
 • Површина: 41 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 48 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.02.2018 20:56

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад