VIKTORI     Скопје, Кисела вода

38,000 eur   (1,000 eur/m2)

38 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #1179

Опис на имотот

SE PRODAVA PREKRASNO STANCE-NOVO 38 m2 NA 5/7 KAT,SO LIFT I PARNO.IMA 1 POSEBNA SPALNA.JUGOZAPAD.CENA 38000 FIKSNO. STANOT E KOMPLET OPREMENO,SO NOV MODEREN MEBEL.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: RASADNIK
 • Површина: 38 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 5 / 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 56 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.02.2018 11:04

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад