VIKTORI     Скопје, Аеродром

1 eur/месец   (0 eur/m2)

30 m2 | 1 соби, изграден год. | Шифра #1180

Опис на имотот

SE IZDAVA OPREMEN KOZMETICKI SALON VO AERODROM KAJ PORANESNA STELA,NA PRIZEMJE.DUKAN KOJ RABOTI POVEKE GODINI I IMA SVOJA KLIENTELA.TEL.071 207 951

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: STELA
 • Површина: 30 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 52 пат/и
 • Огласот е објавен на 19.02.2018 11:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад