AGENCIJA IMPULS     Скопје, Карпош 1

225,000 eur   (1,023 eur/m2)

220 m2 |  соби, изграден 2015 год. | Шифра #2444

Опис на имотот

Impuls Agencija prodava nova luksuzna kuka na atraktivna lokacija vo Kozle so o povrshina od 220m2. Kukjata e na tri kata so sopstveno parno greenje gradena so energetski pasosh i solarni paneli. Ima prekrasen pogled kon Vodno na jug, so parking prostor i dvor.

Cena 225000

shifra 2444

Dejan 075424130

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: AGENCIJA IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на:
 • Површина: 220 m2
 • Површина на дворот: 80 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 40 пат/и
 • Огласот е објавен на 31.01.2018 12:34

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад