usje     Скопје, Кисела вода

25,000 eur   (49 eur/m2)

510 m2 |  | Шифра #18156

Опис на имотот

parcela vo gradezen reon so cist imoten list transvormirana se naoga vo usje kaj posledna stanica 73 i 4a

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: usje
  • Град: Скопје
  • Населба: Кисела вода
  • Во близина на: usje
  • Површина: 510 m2
  • Огласот е виден 30 пат/и
  • Огласот е објавен на 29.01.2018 19:37

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад