Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

1,400 eur/месец   (2 eur/m2)

600 m2 | 1 соби, изграден 2016 год. | Шифра #8043/1

Опис на имотот

Се издава изграден објект во Кондово на главна улица со површина од 600м2 на 2 ката по 300м2, со паркинг од 600м2. Објектот е со уредна документација и е новоградба која одговара за повеќе намени. Цена 1400еур.Шифра 8043/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: KONDOVO
 • Површина: 600 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2016
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 41 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.02.2018 12:23

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад