Praska      Скопје, Тафталиџе 1

200 eur/месец   (4 eur/m2)

57 m2 | 2 соби, изграден 1964 год. | Шифра #18121

Опис на имотот

Se dava pod naem baraka, 57 m2, vo Taftalidze 1 ,na ul. Praska . 200evra/mes.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Баракa
 • Адреса: Praska
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: Nova gimnazija i osnovno uciliste.
 • Површина: 57 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1964
 • Кат: Приземје / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 33 пат/и
 • Огласот е објавен на 24.01.2018 15:10

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад