AGENCIJA IMPULS     Скопје, Бардовци

1,250 eur/месец   (4 eur/m2)

280 m2 | 7 соби, изграден год. | Шифра #2631

Опис на имотот

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава луксузна куќа во Бардовци. Куќата се наоѓа во комплекс (Бели Вили)со 8
куќи со сопствено обезбедување. Куќата има површина
од 280 м2. Има гаража за две возила од 30 м2,
сопствен двор од 650 м2 опремен со летниковец и скара-фурна. Приземјето се
состои од 2 кујни, 2 гостински тоалета, голем салон и трепезарија. Првиот кат
има 5 соби кои можат да бидат спални, детски, работни или гостински во зависност
од потребата на клиентите. Има 2 бањи со џакузи, туш масажери од италијанско про
изводство. Секоја соба има свој балкон (вкупно 5, од кои едниот е 20 м2 со поглед на цело Скопје и Водно). Има и подрум од 40 метри квадратни. , Вода од сопствен бунар/извор, сопствено парно.
Цена за наем изнесува 1250 еур.
Контакт телефон Дејан 075 424 130
Шифра 2631

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: AGENCIJA IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Бардовци
 • Во близина на:
 • Површина: 280 m2
 • Површина на дворот: 650 m2
 • Бр соби: 7
 • Година на градба:
 • Кат: 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 45 пат/и
 • Огласот е објавен на 22.01.2018 15:05

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад