Agencija Prostor     Скопје, Центар

300 eur/месец   (6 eur/m2)

52 m2 | 3 соби, изграден 2017 год. | Шифра #3041/1

Опис на имотот

Се издава комплетно наместен нов стан во срцето на Дебар Маало. Станот е со површина од 52м2 и е наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби и wc. Греењето е на струја и обезбедено 1 паркинг простор. Цена 300еур со место за договор. Шифра 3041/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Debar Maalo
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 6
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 44 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 17:46

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад