АБЦ ДОМ     Скопје, Карпош 2

1 eur   (0 eur/m2)

97 m2 | 3 соби, изграден 2013 год. | Шифра #S-2/4914

Опис на имотот

Sifra-2/4914-Se prodava stan vo Karpos 2, vo blizina na Masinski Fakultet, 97m2, trosoben, na 5 i 6kat so lift, duplex, Jug/Zapad orientacija, 2013g.g. so 2 kupatila, polunamesten.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 2
 • Во близина на:
 • Површина: 97 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2013
 • Кат: 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 43 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.01.2018 14:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад