АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

84 m2 | 4 соби, изграден 2008 год. | Шифра #S-2/4719

Опис на имотот

Sifra-2/4719-Se prodava stan vo Centar kaj Univerzalna sala, 84m2, cetvorosoben, na 5 kat so lift, centralno parno, 2008.g.g

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 84 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2008
 • Кат: 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 41 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.01.2018 13:29

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад