Трособен стан во Дебар Маало     Скопје, Дебар маало

105,000 eur   (1,129 eur/m2)

93 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #18070

Опис на имотот

Се продава трособен стан од 93 м2 + подрум од 6 м2, на одлична локација во Дебар Маало. СТанот има две спални на источна страна, голема дневна и кујна со отворена трпезарија на западна страна, две купатила, две тераси и една остава. Станот е реновиран минатата година. Се наоѓа на четврти кат во зграда од пет ката со лифт.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Трособен стан во Дебар Маало
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на: Руска амбасада
 • Површина: 93 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 4 / 5
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 31 пат/и
 • Огласот е објавен на 16.01.2018 09:51

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад