Аеродром     Скопје, Аеродром

90,000 eur   (989 eur/m2)

91 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #18061

Опис на имотот

Се продава стан во нас. Аеродром во близина на стара Стела. Станот е со површина од 91м2+5м2балкон+7м2подрум во мала зграда од 8 стана,на трети кат и има прекрасен поглед. Приклучен е на градско парно. Почетна цена е 90.000 евра со можност за договор. За повеќе инфрмации, контакт лице Виктор 075 336 667.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Аеродром
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: бивша Стела
 • Површина: 91 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 30 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.01.2018 19:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад