Dvosoben stan vo Karpos 4     Скопје, Карпош 4

170 eur/месец   (3 eur/m2)

51 m2 | 2 соби, изграден 1980 год. | Шифра #18058

Опис на имотот

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 4 , vo blizina na stara televizija ( do Tinex ).Sloboden e od 1-vi Fevruari.Stanot e namesten i cenata e 170 evra.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Dvosoben stan vo Karpos 4
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 4
 • Во близина на: stara televizija (do Tinex)
 • Површина: 51 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 2 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 17 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.01.2018 09:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад