АБЦ ДОМ     Скопје, Ѓорче петров

1 eur   (0 eur/m2)

96 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #S-2/4525

Опис на имотот

Шифра-2/4525-Се продава стан во Ѓорче Петров во близина на киното, 96м2, четворособен, на 3кат без лифт, со подрум ориентација Југ/Север, со 2 балкона.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на:
 • Површина: 96 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 14 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 16:34

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад