АБЦ ДОМ     Скопје, Кисела вода

1 eur   (0 eur/m2)

67 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-3/3673

Опис на имотот

Шифра-3/3673-Се продава стан во Кисела Вода, во близина на ОУ"Н.Хуња", 67м2, двособен, на 7кат, со лифт, '80г.г., со балкон, комплетно и целосно реновиран,со паркинг

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на:
 • Површина: 67 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 7
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 16 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 16:27

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад