АБЦ ДОМ     Скопје, Тафталиџе 1

1 eur   (0 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #S-2/5105

Опис на имотот

Sifra-2/5105- Se prodava stan vo Taftalidze 1 vo blizina na H.Karpos, 65m2, trosoben, na 4kat so lift, orientacija Istok, so balkon, podrum, delumno renoviran.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: H.Karpos
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 4
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 17 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 16:09

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад