AGENCIJA IMPULS     Скопје, Центар

1 eur   (0 eur/m2)

150 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #11

Опис на имотот

IMPULS AGENCIJA za potrebite na svoite klienti KUPUVA cetvorosoben stan vo Skopje, na potegot od Centar do Taftalidze 1.

Kontakt telefon 02 3122 820 / 070 274 423

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: AGENCIJA IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на:
 • Површина: 150 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 23 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 12:42

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад